Chcesz wspierać nasze działania? Przekaż darowiznę!

Dane do przelewu:

Fundacja Kochania Poznania
ul. JANA MATEJKI, nr 55, lok. 2

nr konta bankowego: Santander 03 1090 1476 0000 0001 3217 8646
tytuł przelewu: darowizna na działalność statutową

W sprawie indywidualnej propozycji wsparcia zapraszamy do kontaktu drogą mailową na adres [email protected] lub za pośrednictwem formularzu kontaktowego, znajdującego się na głównej stronie w zakładce KONTAKT

Na co zostaną przeznaczone Twoje pieniądze?

Kluczowe projekty, na których realizację przeznaczamy najwięcej czasu i pieniędzy, skierowane są do młodzieży szkolnej.
Dzięki wsparciu, jakie od Państwa otrzymujemy możemy zapewnić im udział w licznych szkoleniach, warsztatach,  animacjach i wyjazdach. Uczestnictwo w projektach ZAWSZE jest darmowe — chcemy, aby każda osoba, bez względu na możliwości finansowe swoich opiekunów, mogła brać udział w oferowanych przez nas aktywnościach i wyjazdach.

Podczas realizacji każdego z projektów publikujemy materiały edukacyjne, które są darmowym źródłem specjalistycznej wiedzy dla naszych beneficjentów.

Z treści umieszczanych na naszych blogach i stronach, możecie dowiedzieć się o historii, kulturze i sztuce ukochanego przez nas miasta, Poznania.

W ramach działań upamiętniających regionalnych bohaterów prowadzimy projekty dążące do odnawiania pomników i tablic nagrobnych.

Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie!

Zespół Fundacji Kochania Poznania